Cześć! Tu Michał.

Tworzę strony i sklepy internetowe oraz zajmuję się marketingiem w Google i social mediach.

„Zaprzestać reklamy by oszczędzić pieniądze to jak zepsuć zegar by zatrzymać czas.”
- Thomas Jefferson

Czym się zajmuję

Głównie tworzę i pozycjonuję strony i sklepy internetowe. Poza tym zajmuję się także tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych w systemach Google Ads oraz Facebook Ads.

Motto, które mi przyświeca

„Bądź wzorcem jakości. Niektórzy ludzie nie przywykli do środowiska, gdzie oczekuje się doskonałości.”
- Steve Jobs

Krótko o mnie

Nazywam się Michał Płoński i jestem osobą, której pasje od dawna są związane z tematyką branży IT, marketingu oraz biznesu i przedsiębiorczości.

Początki mojej ścieżki zawodowej datują się na rok 2010. Ścieżki, która nie była specjalnie przebojowa, jednak w miarę upływu czasu wyraźnie ewoluowała. Byłem stażystą, pracownikiem, a także pracodawcą. Ostatecznie postanowiłem zostać freelancerem, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie pomagał innym firmom i osobom, które widzą potencjał w internecie i chciałyby go jak najlepiej wykorzystać.

Jestem absolwentem Informatyki na Uniwersytecie w Białymstoku, jednak moja edukacja nie skończyła się na etapie obrony pracy dyplomowej. Pędzący w zawrotnym tempie świat marketingu wymaga ciągłego doszkalania się oraz znajomości najnowszych trendów, z którymi cały czas staram się być na bieżąco. Wszystko to po to, aby jak najskuteczniej pomagać moim Klientom.

Jak to się odbywa...

Przejrzysta współpraca w 4 prostych krokach

1

Obejrzyj portfolio

W pierwszej kolejności sprawdź czy dotychczas wykonane przeze mnie usługi spełniają Twoje oczekiwania odnośnie stylu, jakości, czy też dbałości o szczegóły.

2

Zobacz jak pracuję

Zapoznaj się z tym jak pracuję z moimi Klientami – dowiedz się jakie zadania wykonuję po swojej stronie, ale także czego będę oczekiwał od Ciebie.

3

Zamów wycenę

W zależności od tego czego potrzebujesz, uzupełnij odpowiedni brief, który pozwoli mi zapoznać się z zakresem prac i je dokładnie wycenić.

4

Zróbmy co trzeba

Mając ustalone dokładne szczegóły – co, za ile, na kiedy – nie pozostaje nic innego, jak zakasać rękawy i brać się do pracy! No i oczywiście zrobić coś fajnego! 😉

Masz pytania?

Zadzwoń.
Chętnie na wszystkie odpowiem.

Testimonials

What My Clients Say

Russell is by far the most ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit , sed do eiusmod.
Margaret Bates
CFO at Initech
He is one of the best, if not the best aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.
Kevin Griffin
CEO at Soylent
Russell is by far the most ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit , sed do eiusmod.
Joe James
Co-Founder at Globex
Porozmawiajmy

Pozwól mi wypromować Twój biznes w sieci.